• Detail firmy

Petr Švamberg

Základní popis

Výroba uměleckého a dekoračního skla, vitráží. Nabídka restaurování

Adresa

Družstevní 43
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10323171
DIČ:  CZ510622051
Rok založení:  1973
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Umělecké a dekorační sklo

Vitráže a výroba historických skel, mělecké a dekorační sklo

Kontaktní údaje

E-mail: vitraze.petr@centrum.cz
WWW: www.mojesklo.cz
Další firmy v oboru

Václav Zavřel

Provozujeme kovářství v Praze 6 - Lysolajích. Dle vlastních návrhů vyrábíme interiérové kované doplňky, kovaný nábytek, zahradní kované doplňky, ale i kované vybavení do restaurací a obchodů. V naší nabídce naleznete rovněž kované šperky, vitráže a broušené sklo. Ukázky naší práce jsou k dispozici na internetových stránkách firmy.

Ing. Josef Chlum - ELITE BOHEMIA

Společnost ELITE BOHEMIA, jeden z největších výrobců ověskových svítidel na světě, navazuje na staletími prověřenou tradici výrobců svítidel v Čechách a dále ji rozvíjí. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si luxusní kolekce originálních lustrů. Snažíme se o spokojenost obou dvou stran. Vaše spokojenost zajistí kompletní spokojenost u nás. Zakládáme si na profesionalitě a kvalitě.

B + B RYTÉ SKLO

Naše společnost se specializuje na dekorování skla na zakázku. Dekorace provádíme v jakýchkoliv tvarech, i dle vlastních návrhů. Soustředíme se především na tyto dekorační techniky: rytí, listrování, zlacení, pískování skla, vysoký smalt apod. Zabýváme se rovněž výrobou skleněných pilníků. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o poskytovaných službách.