• Detail firmy

Petr Svačina

Základní popis

Provádění zateplování fasád, stavebních prací či montáží sádrokartonů. Prodej a montáže zárubní či dveří.

Adresa

Záhumní 244/13
691 51 Lanžhot

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42279216

Výrobky, činnosti

zateplování fasád, stavebních prací

Kontaktní údaje

E-mail: svacina@plastmen.cz
WWW: www.plastmen.cz

Kontaktní osoba

Petr Svačina - Majitel

Mobil: 777 135 315
Další firmy v oboru

Buriánek - klimatizace s.r.o.

Buriánek-klimatizace s.r.o. se specializuje na dodávky, montáže a servis vzduchotechniky i klimatizace. Dále dodáváme tepelné a protipožární izolace, vyrábíme vzduchotechnické potrubí a v naší prodejně můžete zakoupit veškeré komponenty pro vzduchotechniku a nerezové komínové systémy. Naši odborníci Vám rádi poradí a zhotoví technický návrh.

ESOX, spol. s r.o.

Specializujeme se na generální dodávky v oboru pozemní a průmyslové stavitelství. Hlavní prioritou firmy je co nejvyšší spokojenost zákazníka. Snažíme se, aby se naše práce stala referencí pro dalšího klienta a důvodem pro opakující se spolupráci. Jsme tým profesionálních a zkušených lidí ve svém oboru. Námi nabízené služby neustále modernizujeme a rozvíjíme.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.