• Detail firmy

Petr Superata

Základní popis

Naše úklidová firma PESAX Vám nabízí kompletní služby v oblasti úklidu po celé Praze. Rádi vyřešíme starosti s úklidem za Vás. Vše o nás naleznete na www.pesax - uklid.webnode.cz Těšíme se na Vás

Adresa

Lipová 323
751 03 Majetín

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75262703

Výrobky, činnosti

Úklidové služby

Kontaktní údaje

E-mail: pesax-uklid@seznam.cz
WWW: www.pesax-uklid.webnode.cz

Kontaktní osoba

Petr Superata - Majitel

Mobil: +420 773 601 414
E-mail: pesax-uklid@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin Kulil

Zajišťujeme úklidové služby pro domácnosti a firmy. Provádíme úklidy pravidelné i jednorázové, generální úklidy. Součástí poskytovaných služeb je rovněž mytí oken, čištění čalounění, tepování koberců. Nabízíme strojní mytí podlah, bezchemické čištění párou, bezkontaktní čištění interiéru vozidel, odstraňování stavebních hmot a mnoho jiného. V neposlední řadě se zabýváme prodejem úklidové chemie.

JP Final

Věnujeme se prodeji olejů, obráběcích kapalin a jejich filtrací. Prodáváme motorové oleje, autobaterie, autokosmetiku včetně nanotechnologií. Jsme prodejcem produktů značky Chesterton.

Hlídací služba Kytlica s.r.o.

Provozujeme střelnici a nabízíme podej loveckých potřeb, mysliveckého oblečení a obuvi, myslivecké optiky, dárků pro myslivce a širokého příslušenství pro lov a myslivost. Zajišťujeme úklidové práce pro firmy i fyzickou ostrahu osob a majetku.