• Detail firmy

Petr Struk

Základní popis

Tvoříme ERP / CRM podnikové informační systémy a profesionální Webdesign, Webhosting. Zabýváme se digitalizací dokumentů a přípravou pro přímý import do elektronického archivu.

Adresa

Hlavečník 104
533 15 Hlavečník

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75961130
DIČ:  CZ8501310169

Výrobky, činnosti

Počítače a telekomunikace

Tvoříme ERP / CRM podnikové informační systémy a profesionální Webdesign, Webhosting. Zabýváme se digitalizací dokumentů a přípravou pro přímý import

Kontaktní údaje

E-mail: mustr@mustr.net
WWW: www.mustr.net

Kontaktní osoba

Bc. Petr Struk - Jednatel

Telefon: 773 555 975
E-mail: mustr@mustr.net
Další firmy v oboru

Profi-Seo s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti tvorby prezentací a elektronických obchodů, disponujeme dlouholetými zkušenostmi. Připravíme pro Vás webovou prezentaci, která bude oporou Vašemu podnikání a pomůže Vám zvýšit zisk či získat nové zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit. Naši specialisté jsou tu pro Vás, aby Vás bylo opravdu vidět.

ABC Slovenského Hospodárstva, s.r.o.

ABC Slovenského Hospodárstva je největší slovenské internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí v zahraničí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen ze Slovenské republiky.

23 foxes production, s.r.o.

Již od roku 2006 poskytujeme služby reklamní a produkční agentury. Specializujeme se na grafiku, design, signmaking, tisk apod. Zpropagujeme Vaši firmu, akci či produkt. Navštivte naše webové stránky, zde nalezne více informací o naší činnosti i fotografie z realizovaných zakázek.