• Detail firmy

Petr Stoudek

Základní popis

Dodávka, montáž a servis zabezpečovacích, kamerových, požárních, přístupových a dalších slaboproudých systémů. Nabídka automatických závor a bran.

Adresa

Štefánikova 129/59
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72007273

Výrobky, činnosti

Dodávka, montáž a servis zabezpečovacích systému

Dodávka, montáž a servis zabezpečovacích, kamerových, požárních, přístupových a dalších slaboproudých systémů. Nabídka automatických závor a bran.

Kontaktní osoba

Petr Stoudek - Jednatel

Mobil: +420 774 225 672
Mobil: +420 774 225 673
E-mail: mitria@mitria.cz
WWW: www.mitria.cz
Další firmy v oboru

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.