• Detail firmy

Petr Štěpáník

Základní popis

Zabýváme se návrhem a realizací interiéru. Zajišťujeme moderní design, projekty a výrobu nábytku. Dodáme kvalitní kuchyňské linky, i s elektrospotřebiči, vestavěné a šatní skříně, obývací pokoje, dětské pokoje, ložnice, předsíně. Také bytové doplňky.

Adresa

Macháčkova 811/50
318 00 Plzeň 3 - Skvrňany

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40865282

Výrobky, činnosti

Zabýváme se návrhem a realizací interiéru

Kontaktní údaje

E-mail: prostory@psprostory.cz
WWW: www.psprostory.cz

Kontaktní osoba

Petr Štěpáník - Majitel

Mobil: 603 851 427
Další firmy v oboru

Truhlářství Šindelář

Věnujeme se truhlářské výrobě. Zaměřujeme se na výrobu pergol, zahradních domků, garážových stání, dřevěných schodišť, vyrábíme rovněž nábytek a kuchyňské linky či jiné truhlářské produkty. Zajistíme vše dle požadavku zákazníka - garantujeme kvalitně odvedenou práci a 100 % spokojenost.

MARA design - interiér s.r.o.

Provozujeme interiérové studio. Nabízíme tvorbu 3D grafických návrhů včetně realizace. Prodáváme nábytek, tapety, látky a další bytové doplňky.

Truhářství Apolín

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme kuchyňské linky a nábytek - vestavěné skříně, ložnice, dětské a studentské pokoje, kancelářský a pracovní nábytek, včetně atypického nábytku. Pokládáme rovněž plovoucí podlahy. Při výrobě nábytku používáme různě druhy materiálů, s jejichž výběrem Vám samozřejmě rádi poradíme. Důraz klademe na kvalitu, spokojený zákazník je pro nás na prvním místě.