• Detail firmy

Petr Stehlík

Základní popis

Provádíme umělecké broušení, pískování a lepení skla. Nabízíme výrobu trofejí, cen a reklamních či dárkových předmětů.

Adresa

Sklářská 705
473 01 Nový Bor

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67855954
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Umělecké broušení, pískování a lepení skla

Nabízíme výrobu trofejí, cen a reklamních či dárkových předmětů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 331 640
E-mail: stehlik.petr@seznam.cz
WWW: www.glassboy.wz.cz

Kontaktní osoba

Petr Stehlík - Majitel

Další firmy v oboru

B + B RYTÉ SKLO

Naše společnost se specializuje na dekorování skla na zakázku. Dekorace provádíme v jakýchkoliv tvarech, i dle vlastních návrhů. Soustředíme se především na tyto dekorační techniky: rytí, listrování, zlacení, pískování skla, vysoký smalt apod. Zabýváme se rovněž výrobou skleněných pilníků. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o poskytovaných službách.

Ing. Josef Chlum - ELITE BOHEMIA

Společnost ELITE BOHEMIA, jeden z největších výrobců ověskových svítidel na světě, navazuje na staletími prověřenou tradici výrobců svítidel v Čechách a dále ji rozvíjí. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si luxusní kolekce originálních lustrů. Snažíme se o spokojenost obou dvou stran. Vaše spokojenost zajistí kompletní spokojenost u nás. Zakládáme si na profesionalitě a kvalitě.

Martina Bogarová

Dílna paní Bogarové je chráněnou dílnou, kde pracují zdravotně postižený lidé. Každé sebemenší dílo je vyrobeno s láskou a prošlo rukama lidí, kteří jsou na svou práci právem pyšní. Naše dílna Vám nabízí šperky, růžence z ušlechtilých materiálů, patchwork, dětský textil, bižuterii, hračky, potřeby ke křtu a další. Nákupem u nás podporujete člověka v nesnázích. Neváhejte navštívit naše stránky.