• Detail firmy

Petr STAVINOHA

Základní popis

dodávka a montáž - elektronické ochranné systémy - kamerové, vstupní systémy

Adresa

Ke Klimentce 2186/15
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18653634
  • Služby

Výrobky, činnosti

Bezpečnost a ochrana

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 417 518
E-mail: stavinoha@elos.cz
WWW: www.elos.cz

Kontaktní osoba

Petr STAVINOHA - Majitel

Mobil: +420 603 417 518
Další firmy v oboru

M connections, s.r.o.

Poskytujeme služby požární ochrany a dodávky protipožárního zabezpečení. Nabízíme připojení PCO pro hasičské záchranné sbory, klíčové trezory požární ochrany, elektrické požární signalizace, okamžitý výjezd hasičské techniky, požární dozor, posouzení požárního rizika a požární zabezpečení staveb, dodávku protipožární technologie a systémů - elektrické požární a zabezpečovací signalizace a další.

Autoservis - Ešpandr Praha 10

Autoservis, mechanické práce na osobních vozech, příprava a vyřízení STK+emise, diagnostika, pneuservis, klempířské práce, autosklo, alarmy, Defend-lock, opravy havarovaných vozidel na pojišťovnu, náhradní vozy, přestavby vozidel na bio Ethanol E85 - jezdíte levněji od 25,5 Kč za 1 litr.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.