• Detail firmy

Petr Šťastný

Základní popis

Nabízíme návrh a tvorbu projektové dokumentace stavebních objektů, jakými jsou rodinné domy, garáže či zahradní domky a podobné účelové objekty.

Adresa

Na Ježově 230
251 66 Senohraby

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71134891
  • Služby

Výrobky, činnosti

Návrh a tvorba projektové dokumentace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 737 809 845
Telefon: +420 602 181 031

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.

BNGEO, s.r.o.

Nabízíme vyhotovení geometrických plánů pro rozdělení a převody pozemků nebo pro zápis staveb a věcných břemen do katastru nemovitostí. Provádíme vytyčení vlastnických hranic včetně právních služeb. Zaměřujeme výškopisné a polohopisné plány jako podklad pro projekt. Vytyčujeme stavby a zaměřujeme jejich skutečné provedení.