• Detail firmy

Petr Špaček

Základní popis

Provádíme opravy hokejové výstroje. Opravujeme zlomené kompozitové hole, florbalové hole a také hokejové rukavice. Nabízíme opravy hokejek a karbonové prodlužování hokejek.

Adresa

Pod Rozhlednou 1881
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61410161
  • Služby

Výrobky, činnosti

Opravy hokejové výstroje.

Provádíme opravy hokejové výstroje. Opravujeme zlomené kompozitové hokejky a provádíme výměnu dlaní a opravy povrchu hokejových rukavic.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 141 413
E-mail: srshockey@atlas.cz
WWW: www.oprava-hokejek.cz

Kontaktní osoba

Petr Špaček - Majitel

E-mail: petr.spacek@oprava-hokejek.cz
Další firmy v oboru

RUDOLFOVA HLÍNA

Specializujeme se na výrobu a prodej keramické hlíny a výtvarných potřeb. Nabízíme točírenské hmoty, šamotové hmoty a licí hmoty. Prodej nabízíme jak pro keramické dílny, školy, keramické a výtvarné kurzy keramiky, zájmové kroužky, které pracují s keramikou, keramické kurzy, tak pro širokou veřejnost - pro hobby.

diving4luck - Pavel Krs

Zabýváme se prodejem potápěčského vybavení a provozujeme potápěčskou školu. Další naší činností je práce pod vodou, především vyhledání a vylovení předmětů z vody, z hloubky až do 20 m a 10 kg váhy předmětu. Provádíme rovněž kontrolu trupu lodi, příp. nafocení závad. Ostatní služby po individuální dohodě.

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.