• Detail firmy

Petr Sovják - stolařství

Základní popis

Hlavní náplní výroby firmy jsou převážně výrobky zhotovené na zakázku z masivného materiálu - buk, dub, jasan, javor, smrk - a dýhovaných exotických dřevin dle výběru zákazníka.

Adresa

Ostravská 384
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47192631

Výrobky, činnosti

Na zakázku vyrábíme vysoce kvalitně schody

Na zakázku vyrábíme vysoce kvalitně schody

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 679 064

Kontaktní osoba

Petr Sovjak - Jednatel

Mobil: +420 603 585 624
E-mail: petr-sovjak@volny.cz
WWW: www.stolarstvi-sovjak.cz

Jaromír Jelen - Jednatel

Mobil: +420 603 195 539
Další firmy v oboru

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.