• Detail firmy

Petr Soukop

Základní popis

Nabízíme provedení elektroinstalačních a elektromontážních prací s dodávkou materiálu v rodinných a obytných domech, bytech a průmyslových objektech třídy A, B. Dále elektrické topné systémy, podlahové topení, topné kabely a rohože, vyhřívání okapů.

Adresa

Vančurova 32
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73042820

Výrobky, činnosti

Nabízíme provedení elektroinstalačních a elektromo

Nabízíme provedení elektroinstalačních a elektromontážních prací

Kontaktní údaje

E-mail: petrsoukop@ex-line.net

Kontaktní osoba

Petr Soukop - Majitel

Telefon: 605 761 019
E-mail: petrsoukop@ex-line.net
Další firmy v oboru

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.