• Detail firmy

Petr Sojka

Základní popis

Naše firma podniká v oblasti lakýrnických, renovačních a restaurátorských prací interiéru a exteriéru. Dále nabízíme služby designu interiéru. Oblast našeho působení je region Praha, kde žijeme a působíme.

Adresa

nám. Míru 1
744 01 Frenštát pod Radhoštěm

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88566617

Výrobky, činnosti

Lakýrnické práce.

Zajišťujeme renovace, opalování, broušení, impregnace, tmelení, lakování oken, dveří, topení, zárubní, podlah a dalších dřevených a kovových částí.

Kontaktní údaje

E-mail: barvylaky.praha@email.cz
WWW: www.lakyrnictvi-renovace.cz

Kontaktní osoba

Petr Sojka - Majitel

Mobil: +420 603 457 886
E-mail: barvylaky.praha@email.cz
Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Nano4people s.r.o.

Realizujeme samočistící nátěry fasád, zdí, střech, kulturních a historických památek i interiérů, a to včetně antigraffiti nátěrů fasád. Zajišťujeme distribuci samočistící nanotechnologie PROTECTAM FN.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.