• Detail firmy

Petr Sláma

Základní popis

Naší hlavní čiností je přeprava osob z letiště.Přeprava do hotelu a firem.Přepravujeme klienty po celé ČR a Evropě vozy Audi A6 s proškolenými řidiči.

Adresa

Nad Mostem 192
252 68 Kněževes

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67382398

Výrobky, činnosti

Luxusní přeprava

Kontaktní osoba

Petr Sláma - Majitel

Mobil: +420 605 997 777
Další firmy v oboru

Comp alfa, s.r.o.

Nabízíme komplexní logistické služby se specializací na skladování, balení, kompletaci a tvorbu etiket. Zabýváme se silniční, námořní a letecké přepravy zboží po ČR i v zahraničí. Zajišťujeme copacking zboží, repaletizaci zboží, ruční vykládku kontejnerů, skládání a kompletaci kontejnerů, balení do PVC sáčků, zatavování výrobků, balení palet do folií a mnoho dalšího.

David Jiřikovský

Nabízíme kompletní služby v autodopravě. Zabezpečíme pro Vás přepravu materiálu, zboží i osob. Zaměřujeme se také na pravidelné rozvozy, zásobování, kurýrní službu a dovoz aut ze zahraničí. U námi nabízených služeb naleznete také přepravu motorek, likvidaci jakéhokoliv odpadu či půjčovnu vozíků.

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!