• Detail firmy

Petr Sladovník

Základní popis

Všichni se chtějí bavit a proto jsme zde Zábavné atrakce, doprovodné programy pro akce všeho druhu, kompletní servis realizace akcí na klíč pronájem bungee trampolíny 4v1 aj. výhradně sportovních atrakcí, 100% kvalita, spolehlivost, zkušenost

Adresa

Purkártova 488
385 01 Vimperk

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12879606

Výrobky, činnosti

Zábavné atrakce

- bungee trampolína 4in1 bungee running rc auta motokáry šlapkáry aj. zábavné atrakce k pronájmu pro Vaše akce doprovodný program zábava adrenalin

Kontaktní údaje

E-mail: superzone@seznam.cz
WWW: www.superzone.cz

Kontaktní osoba

Petr Sladovník - Majitel

Telefon: +420 777 224 005
E-mail: superzone@seznam.cz
Další firmy v oboru

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.

SPORTCENTRUM Brandýs s.r.o.

Nabízíme ubytování, sportovní vyžití, wellness a kongresové služby v hotelu Sportcentrum, který se nachází v klidné části Brandýsa nad Labem. Poskytujeme slevy pro studenty, seniory a BENEFIT programy.