• Detail firmy

Petr Sladovník

Základní popis

Všichni se chtějí bavit a proto jsme zde Zábavné atrakce, doprovodné programy pro akce všeho druhu, kompletní servis realizace akcí na klíč pronájem bungee trampolíny 4v1 aj. výhradně sportovních atrakcí, 100% kvalita, spolehlivost, zkušenost

Adresa

Purkártova 488
385 01 Vimperk

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12879606

Výrobky, činnosti

Zábavné atrakce

- bungee trampolína 4in1 bungee running rc auta motokáry šlapkáry aj. zábavné atrakce k pronájmu pro Vaše akce doprovodný program zábava adrenalin

Kontaktní údaje

E-mail: superzone@seznam.cz
WWW: www.superzone.cz

Kontaktní osoba

Petr Sladovník - Majitel

Telefon: +420 777 224 005
E-mail: superzone@seznam.cz
Další firmy v oboru

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.

Sportbowling, s.r.o.

Naše společnost provozuje střelnici s možností střelby z krátkých i dlouhých zbraní a bowling se dvěma dráhami a 50-ti místy k sezení. Prostory zařízení jsou vhodné pro pořádání společenských akcí. Zajišťujeme rovněž ubytování v penzionu u Růžičků v Třešti - v srdci Českomoravské vysočiny, s kapacitou 17 míst. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a společnou kuchyňku, parkování je ve dvoře.