• Detail firmy

Petr Skuhrovský

Základní popis

Dodáme plastová okna a dveře Rehau, eurookna a dřevohliníková okna, vše s doplňky a na klíč. Provádíme pozáruční servis a seřízení oken.

Adresa

Buková Lhota 38
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67780555

Výrobky, činnosti

Plastová okna a dveře Rehau

Dodáme plastová okna a dveře Rehau, eurookna a dřevohliníková okna, vše s doplňky a na klíč. Provádíme pozáruční servis a seřízení oken.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 917 415
E-mail: p.skuhrovsky@seznam.cz
WWW: www.s-okno.cz

Kontaktní osoba

Petr Skuhrovský - Jednatel

Mobil: +420 774 917 418
Další firmy v oboru

Družstvo truhlářů v Praze - Karlíně

Specializujeme se na truhlářskou zakázkovou výrobu. Zhotovujeme kuchyně na zakázku, vestavěné skříně, nábytek na zakázku, dřevěná schodiště, klasické i atypické vchodové a interiérové dveře, zahradní dřevostavby, kancelářský nábytek, nábytek pro hotely a prodejny, výroba zábradlí a mnoho dalšího.

Jakub Nerad

Zabýváme se zámečnickou výrobou. Náš výrobní program zahrnuje menší ocelové konstrukce, schody, mříže, zábradlí, ploty, branky, regály apod. Dodáváme a montujeme brány včetně pohonů. Prodáváme rovněž TRIDO garážová vrata s pohonem.

WEIKR, Stavební díly, spol. s r.o.

Dodáváme hliníková okna, hliníkové dveře, fasády, zimní zahrady, bezpečnostní dveře, požární uzávěry, požárně odolné dělící příčky včetně požárně odolných automatických dveří. Vyrábíme a dodáváme celoskleněná okna a dveře a ateliérová střešní okna.