• Detail firmy

Petr Skoták

Základní popis

Společnost se specializuje na elektrické a motorové nářadí, ale v nabídce najdete také klasické ruční nářadí. Mimo to nabízí i modelářské nářadí, které je určené i pro jemnou mechaniku. V neposlední řadě se v sortimentu nachází také příslušenství k nářadí a samotný spotřební materiál. Nářadí je určené pro profesionální řemeslníky a stavebníky, ale také pro domácí kutily, zahrádkáře nebo modeláře.

Adresa

Fučíkova 555
679 02 Rájec - Jestřebí

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88293521
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- půjčování nářadí a nástrojů. Nabízí nářadí elektrické, ruční, modelářské, dále příslušenství a spotřební materiál.

Kontaktní údaje

E-mail: pujcovnarajec@email.cz
WWW: www.pujcovnanaradirajec.cz

Kontaktní osoba

Petr Skoták - Majitel

Mobil: +420 728 458 720

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

EKOTERMEX a.s.

Specializujeme se na kompletní služby v oblasti spalování a likvidace odpadů. Disponujeme moderními spalovacími jednotkami pro spalování tekutých i tuhých odpadů. Rovněž u nás naleznete i zařízení pro odvod spalin do atmosféry. Zabezpečujeme odstraňování průmyslových odpadů, spalování průmyslových odpadů, likvidaci nebezpečného odpadu, ekologickou likvidaci skládek či likvidaci autovraků.

Ing. Simona Malá DaSi - jádrové vrtání a řezání železobetonu

Dříve jsme se specializovali na půjčování nářadí zn. HILTI a postupem času jsme začali provádět i specializované stavební práce, jako je jádrové vrtání a řezání železobetonu. Dále provádíme řezání stěnovou pilou do tloušťky stěny 530 mm. Pro vyříznutí větších betonových konstrukcí se používá lanová pila. Pomocí diamantového lana jsme schopni přeříznout třeba i mostní konstrukci.