• Detail firmy

Petr Škaloud

Základní popis

Služby, které poskytujeme: správa firemních sítí, servis počítačů, notebooků, tiskáren, záchrana a obnova dat, kamerové systémy, WIFI sítě, softwarové zásahy–odvirování, reinstalace atd. Realizace datových sítí, pronájem výpočetní techniky.

Adresa

Komenského 143/26
250 01 Stará Boleslav

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88311775
DIČ:  CZ8308171058
  • Služby

Výrobky, činnosti

Servis počítačů

Kontaktní údaje

E-mail: petr.skaloud@ithned.cz
WWW: www.ithned.cz

Kontaktní osoba

Petr Škaloud - Majitel

Mobil: +420 728 122 126
E-mail: petr.skaloud@ithned.cz
Další firmy v oboru

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

PELIT servis, s.r.o.

Věnujeme se revizím elektrospotřebičů, hromosvodů a plynových zařízení. Zajistíme kompletní elektroinstalační práce včetně projektu. Zabýváme se IT službami, návrhy a IT řešením vč. správy a údržby serverů. Provozujeme e-shop s kancelářskou technikou a IT komponenty.

Michal Beneš - spotřební materiál pro tiskárny

Zabýváme se prodejem veškerého spotřebního materiálu do tiskáren. Nabízíme tonery, cartridge, papíry do tiskáren a to od všech značek (HP, Canon, Epson, Samsung atp. Pomůžeme Vám i s opravou PC a prodejem dalších komponentů k PC.