• Detail firmy

Petr Skalický

Základní popis

Šetříme peníze domácnostem, podnikům i obcím okresu Opava, Bruntál.

Adresa

Masarykova třída 196/1
746 01 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12693782
  • Služby

Výrobky, činnosti

Šetříme peníze domácnostem, podnikům a obcím

Šetříme peníze všem z okresu Opava e-Aukcemi společnosti eCENTRE, a.s. Pomůžeme Vám ušetřit a přidáme úspory na povinném a havarijním pojištění.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 552 308 506
E-mail: info@setrime-chytre.cz
WWW: www.setrime-chytre.cz

Kontaktní osoba

Petr Skalický - Majitel

Mobil: +420 552 308 506
E-mail: info@setrime-chytre.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.