• Detail firmy

Petr Šindler

Základní popis

- Inspekční prohlídky vozů všech značek - Diagnostika závad a opravy - Pravidelné servisní prohlídky - Servis a údržba klimatizací - Speciální a odborné opravy - Příprava vozidel na STK - Odtahová služba a výměna olejů značky Shell a Gulf

Adresa

U Blažeje 407
267 53 Žebrák

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45142106

Výrobky, činnosti

Poskytování kompletních služeb autoservisu.

Poskytování kompletních služeb autoservisu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 533 560
E-mail: sindler.petr@post.cz
WWW: www.autoopravna-sindler.cz

Kontaktní osoba

Petr Šindler - Majitel

Mobil: +420 603 237 223
Další firmy v oboru

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.

Jiří Skřivan

Autoopravna Lpg-Skřivan je firma s letitými zkušenostmi a to v oblasti přestaveb motorových vozidel na LPG. Poskytujeme rovněž servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Naše služby autoservisu nabízíme za velmi rozumné ceny. Nabízíme různé náhradní díly jako brzdy, výfuky a další. K prodeji máme také tažná zařízení. Neváhejte nás navštívit.

Radek Zerner

Specializujeme se na poskytování odborných služeb autoservisu a pneuservisu. Zajišťujeme opravy autoskel, klimatizací, ale i měření emisí.