• Detail firmy

Petr Šimice

Základní popis

Jsem Váš makléř, který pracuje pro Vás. Vše na jednom místě, pod jednou střechou. Reality, poradenství, prodej, pronájem, zajištění financování, spojtese z jedničkou na na realitním trhu, spojte se semnou.

Adresa

tř.T.G.Masaryka 1086
293 01 Mladá Boleslav II

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76130282

Výrobky, činnosti

Petr Šimice RE/MAX_osobní realitní makléř

Jsem Váš osobní makléř, který pracuje pro Vás. tel: 733 678 221 e mail:petr.simice@re-max.cz

Kontaktní osoba

Petr Šimice

Mobil: +420 733 678 221
E-mail: petr.simice@re-max.cz
Další firmy v oboru

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.

Přikryl, s.r.o.

Zabýváme se vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme ekonomické a daňové poradenství. Specializujeme se na likvidaci a přeměnu společností. Zajišťujeme překlady v několika světových jazycích - angličtina, francouzština, španělština a portugalština.

Jolana Brabcová

Vyrábíme a prodáváme čerstvé těstoviny. V nabídce jsou těstoviny vaječné, bezvaječné a bramborové gnocchi. Vaječné těstoviny jsou v šesti různých šířkách a několik krátkých provedení včetně lasagní. Těstoviny jsou vyráběné ze semolinové mouky nejvyšší kvality, bez použití konzervantů a barviv, podle původních italských receptur a zkušeností.