• Detail firmy

Petr Silnica

Základní popis

Dodávky, montáž a zapravení plastových a hliníkových oken, dveří a zimních zahrad. Realizace zateplení domů, fasád a izolace plochých střech.

Adresa

Petrov 88
696 65 Petrov

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72459301

Výrobky, činnosti

Dodávky, montáž plastových a hliníkový oken, dveř

Kontaktní údaje

E-mail: silnica.petr@tiscali.cz
WWW: www.silnica.webnode.cz

Kontaktní osoba

Petr Silnica - Majitel

Mobil: 604 537 164
Další firmy v oboru

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

Ján Mikula - Truhlářství

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od roku 2002. Každý kus námi vyrobeného nábytku je originál, proto je pro nás důležité osobní jednání, kde nám nastíníte Vaše představy a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kromě nábytku vyrábíme také interiérové dveře, obložky či schody a umíme vyrobit i nábytek atypický. Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka, který se k nám rád vrací.

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.