• Detail firmy

Síkora Interiér

Základní popis

Nabízíme výrobu kuchyňských linek včetně elektrospotřebiču,schodů a schodišť,vestavěných skříní,interierových dveří,obývacích pokojů a jiné.Zpracování komplexního řešení interiéru od projektu po výrobu a montáž.

Adresa

Ostravská 259
735 11 Orlová

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65505476
DIČ:  CZ7604025077
Rok založení:  1996
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kuchyně

Kontaktní údaje

E-mail: info@sikorainterier.cz
WWW: www.sikorainterier.cz

Kontaktní osoba

Petr Síkora - Majitel

Mobil: +420 739 424 440

Josef Musiol

Mobil: +420 739 424 451
Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.