• Detail firmy

Petr Sháněl

Základní popis

Zakázkové truhlářství Vám nabízí nábytek z dýhy, lamina, masivu. Vše originální s dlouhou životností v té nejvyšší kvalitě zpracování. Výroba veškerého druhu nábytku a to standardního i atypického. Profesionální přístup je samozřejmostí.

Adresa

Vysoký Újezd 31
517 71 Vysoký Újezd

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87532310

Výrobky, činnosti

Zakázkové truhlářství Vám nabízí nábytek

z dýhy,lamina,masivu.Vše originální s dlouhou životností v té nejvyšší kvalitě zpracování.Výroba veškerého nábytku a to standardního i atypického.

Kontaktní údaje

E-mail: shanelpetr@seznam.cz
WWW: truhlarstvi-shanel.ic.cz

Kontaktní osoba

Petr Sháněl - Majitel

Telefon: +420 777 280 111
E-mail: shanelpetr@seznam.cz
Další firmy v oboru

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

Stromkovická Pila

Specializujeme se na prvotní zpracování dřeva. Zabýváme se zpracováním dřeva a smrkové kulatiny, vyrábíme fošny, hranoly, latě, prkna a materiály pro stavby roubených chalup. Provádíme omítání a hoblování prken a impregnaci dřeva. Zajišťujeme výkup a pořez kulatiny.

Milan Fák - Truhlářství

Hlavním výrobním programem našeho truhlářství je nábytek z masivního dřeva a lamelové dveře v různých provedeních. Vyrábíme na zakázku: kuchyně, jídelní stoly a židle, konferenční stolky, police, postele, zařízení hotelů, restaurací a kanceláří, obložení schodišť, stěn a stropů, a to dle našich návrhů i návrhů zákazníka. Lamelové dveře dodáváme pro šatní skříně, botníky, kuchyňské linky apod.