• Detail firmy

Petr Semerád

Základní popis

Zabýváme se prodejem, pronájmem i montáží dopravního značení a příslušenství, sklopných parkovacích zábran, dopravních zrcadel či zpomalovacích prahů.

Adresa

Na vrcholu 2472/32
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74673840

Výrobky, činnosti

Dopravní značení

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 369 562
E-mail: info@topznak.cz
WWW: www.topznak.cz

Kontaktní osoba

Petr Semerád - Majitel

Další firmy v oboru

DINASYS

Dodáváme informační a orientační systémy do interiérů a exteriérů, které mohou být vybaveny i hmatovými prvky a Braillovým písmem. Nabízíme orientační plánky, orientační mapy, orientační tabulky, orientační popisné štítky, orientační cedulky, akustický orientační majáček, popisné štítky v Braillově písmu, hmatové orientační systémy, vodící linie a pásy i dveřní cedulky.

AZ značky - Jan Herštík

Poskytujeme komplexní služby v oblasti dopravního značení. Zajišťujeme prodej a krátkodobý i dlouhodobý pronájem dopravních značek a příslušenství. Nabízíme vodorovné i svislé dopravní značení (výstražné, upravující přednost, zákazové, příkazové, informativní apod.). Provádíme vodorovné značení veškerých komunikací, parkovišť, průmyslových areálů, podzemních garáží apod. barvou i plastem.

SPEL

Naše společnost se zabývá vývojem, výrobou, rekonstrukcí, montáží a servisem hodin. Nabízíme různé druhy hodin dle požadavku klienta. Vybrat si můžete například z hodin do exteriéru či interiéru. Dále je možnost si zvolit, zda půjde o obyčejné hodiny, reklamní nebo sloupové či věžní. Realizujeme i výrobu atypických hodin, kdy se řídíme přesnými požadavky. Dbáme na kvalitu a spokojenost klienta.