• Detail firmy

Petr Seidl

Základní popis

Kvalitní značkové brýle-dioptrické i sluneční, za české ceny. Své služby nabízíme online, v obchodech i prostřednictvím optických poradců u Vás doma.

Adresa

Skřivaň 10
270 21 Pavlíkov

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61081621
DIČ:  CZ7510291184

Výrobky, činnosti

Oční optika

Poradíme s výběrem obruby, doporučíme vhodné čočky, včetně úprav. Na základě lékařského předpisu kompletní brýle vyrobíme a během 7-10 dnů doručíme, až k Vám domů.

Kontaktní údaje

E-mail: katerina.borkova@optikdodomu.cz
WWW: optikdodomu.cz

Kontaktní osoba

Petr Seidl - Majitel

Mobil: +420 602 332 395
E-mail: katerina.borkova@optikdodomu.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.