• Detail firmy

Petr Seidl

Základní popis

Kvalitní značkové brýle-dioptrické i sluneční, za české ceny. Své služby nabízíme online, v obchodech i prostřednictvím optických poradců u Vás doma.

Adresa

Skřivaň 10
270 21 Pavlíkov

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61081621
DIČ:  CZ7510291184

Výrobky, činnosti

Oční optika

Poradíme s výběrem obruby, doporučíme vhodné čočky, včetně úprav. Na základě lékařského předpisu kompletní brýle vyrobíme a během 7-10 dnů doručíme, až k Vám domů.

Kontaktní údaje

E-mail: katerina.borkova@optikdodomu.cz
WWW: optikdodomu.cz

Kontaktní osoba

Petr Seidl - Majitel

Mobil: +420 602 332 395
E-mail: katerina.borkova@optikdodomu.cz
Další firmy v oboru

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.

Jiří Hlavatý

Prodáváme zdravotní matrace, postele, dřevěné rošty a doplňky pro zdravý spánek. Specializujeme se na výsuvné a výklopné postele, postele s úložným prostorem a sklápěcí postele. Vyrábíme postele na zakázku. Navštivte naše Studio zdravého spánku v Praze 4 kousek od metra Háje. Užijte si sladký spánek.

Stolaři-Truhláři.cz

Internetový portál www.stolari-truhlari.cz s truhlářskou tématikou je portálem inzertním a informačním. Naleznete u nás 2 katalogy firem rozdělené na Výrobce (truhláři, nábytkáři..) a Dodavatele (vše potřebné k jejich práci..). Uveřejňujeme články s různými tématy, provozujeme inzerci a spolupracujeme s organizátory veletrhů a výstav se zaměřením na dřevoobráběcí průmysl a souvisejícími projekty.