• Detail firmy

Petr Ščuka

Základní popis

Nabídka kompletního servisu DTP. Zpracování grafických návrhů pro webové stránky. Tvorba reklamních a propagačních materiálů.

Adresa

Hlavní 18/39
691 41 Břeclav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74521217

Výrobky, činnosti

Nabídka kompletního servisu DTP

Nabídka kompletního servisu DTP. Zpracování grafických návrhů pro webové stránky. Tvorba reklamních a propagačních materiálů.

Kontaktní osoba

Petr Ščuka - Majitel

Mobil: +420 608 233 398
E-mail: info@socodesign.cz
WWW: www.socodesign.cz
Další firmy v oboru

DG Tip, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej reklamních a dárkových předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, psací potřeby, textil, elektroniku a různé drobné dárky, které u nás můžete nechat opatřit potiskem. Zabýváme se také tiskem průmyslových dílů.

ATELIER 999. s.r.o.

Zabýváme se přípravou, elektronickým zpracováním a zprostředkováním tisku jakéhokoli druhu tiskovin. Nabízíme výrobu od vizitek přes různé druhy reklamních prospektů, katalogů, kalendářů, plakátů až po náročnou klasickou knižní produkci. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Zajistíme mu vše od výroby zakázky až po její finální tvar. Neváhejte se na nás obrátit.

Lubor Dubšík

Naše společnost je 2. největším zpracovatelem PVC v České republice. Specializujme se na výrobu kvalitních autoplachet a krycích plachet na zakázku. Novou plachtu Vám vyrobíme do osmi hodin a poškozenou opravíme na počkání. Součástí poskytovaných služeb je zhotovení reklamního potisku na autoplachty a krycí plachty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.