• Detail firmy

Petr Schneider

Základní popis

Provádění revizí elektrických zařízení, hromosvodů, ručního nářadí. Přezkušovaání elektrotechniků z vyhlášky 50/78 Sb. Poskytování poradenství.

Adresa

Rejskova 48/36
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60984694

Výrobky, činnosti

Provádění revizí elektrických zařízení

Provádění revizí elektrických zařízení, hromosvodů a ručního nářadí z vyhlášky 50/78 Sb. Poskytování poradenství a přezkušování elektrotechniky.

Kontaktní údaje

E-mail: petr.schneider@atlas.cz
WWW: www.schneiderelektro.wz.cz

Kontaktní osoba

Petr Schneider - Majitel

Telefon: 605 903 856
Mobil: +420 605 903 856
E-mail: petr.schneider@atlas.cz
WWW: www.schneiderelektro.wz.cz
Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.