• Detail firmy

Petr Šalomoun - I.Z.S.

Základní popis

Provádíme izolace plochých střech, teras, balkonů a zelené střechy. Zajišťujeme izolace spodních staveb proti vodě, radonu a ropným produktům. Zateplování fasád, klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Vysoušení zdiva injektáží Remmers.

Adresa

Krajní 4948/22
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18197060

Výrobky, činnosti

Provádíme izolace plochých střech, teras,balkonů.

Zajišťujeme izolace spodních staveb proti vodě, radonu a ropným produktům.Zateplování fasád, klempířské, tesařské a pokrývačské práce.Vysoušení zdiva.

Kontaktní osoba

Petr Šalomoun - Majitel

Telefon: 567 311 269
Mobil: 606 322 372
E-mail: petr.salomoun@email.cz
Další firmy v oboru

KROVYS s.r.o.

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské práce. Zaměřujeme se na zhotovení krovů, montáž střešních oken včetně doplňků, instalaci hromosvodů a další. Zabýváme se výrobou altánů, pergol, posezení, dřevených plotů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabízíme také autodopravu automobilem s hydraulickou rukou.

VIPSTAVBY s.r.o.

Naše společnost nabízí kompletních dodávky staveb dle těch nejnáročnějších požadavků zákazníků. Realizujeme kompletní stavby na klíč, zateplení objektů včetně střech, práce se sádrokartonem. Jsme autorizovanými prodejci Kanadských dřevodomů pro kraj Vysočina.

STORK střechy, s.r.o.

Kompletní realizace střech, rekonstrukce a opravy. Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské a zednické práce na zakázku zejména v regionu Vysočina.