• Detail firmy

Petr Rozboud

Základní popis

Návrh - prodej - realizace. Nabízíme kompletní sortiment plotů - pletiva, svařované sítě, vrata a vrátka, sloupky, kované a plastové ploty,

Adresa

Domanín 27
379 01 Domanín

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45025215

Výrobky, činnosti

kompletní sortiment plotů - pletiva,

Kontaktní údaje

E-mail: ploty@rozboud.cz
WWW: www.ploty.rozboud.cz

Kontaktní osoba

Petr Rozboud - Majitel

Mobil: +420 602 226 170

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Havlík

Činnost firmy je zaměřena na zakázkové zámečnictví a kovovýrobu. Vyrábíme vrata, brány, ploty, schodiště, zábradlí a mnoho dalšího. Pracujeme s ocelovým plechem a nerezovým materiálem.

Zámečnictví Ošívka

Nabízíme kompletní zámečnické práce. Zabýváme se výrobou a montážemi plotů, vrat, zábradlí či balkonových přístřešků. Věnujeme se svařování, stavebnímu zámečnictví a provádíme také veškeré zámečnické opravy. Soustředíme se především na zákazníky z Jindřichova Hradce a přilehlého okolí.

RF servis pro stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na realizaci fasádního lešení včetně montáže a dopravy lešení. Nabízíme pronájem i montáž pojízdného lešení a schodišťových věží. V oblasti bednění montujeme nejlepší bednění typu LOGIK 50. Provádíme zemní práce, terénní úpravy v okolí rodinných domů a komerčních objektů, zámkovou dlažbu, odvoz suti a odpadů, kompletní přípravy podloží pod zámkové dlažby, asfalty, betony, gabiony.