• Detail firmy

Petr Rožboud

Základní popis

Poskytuji veškeré stavební práce. Nabízím obklady, pokládání dlažby i zámkové, zateplení budov, sádrokartony a dopravu do 1,5 tuny.

Adresa

Horní Třebonín 15
382 01 Dolní Třebonín

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65025911

Výrobky, činnosti

Poskytuji veškeré stavební práce. Nabízím obklady

Poskytuji veškeré stavební práce. Nabízím obklady, pokládání dlažby i zámkové, zateplení budov, sádrokartony a dopravu do 1,5 tuny.

Kontaktní údaje

E-mail: petr.rozboud@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Rožboud - Majitel

Mobil: +420 728 854 642
Další firmy v oboru

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.

DAICH spol. s r. o.

Společnost se zabývá stavební činností. Při realizaci staveb klademe důraz na minimalizaci vlivu stavebních prací na životní prostředí. Nabízíme zhotovení zemních protlaků a podvrtů pod komunikacemi, beranění štětových stěn a další. Dále zajišťujeme nakupování kovového odpadu od firemních zákazníků a provozujeme recyklační dvůr. Najdete nás v Táboře. Jsme tu pro Vás.

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.