• Detail firmy

Petr Richter

Základní popis

Obkladačské práce (rekonstrukce a výstavba koupelen) stavba krbů sádrokartonářské práce vše v Top kvalitě 3D návrh, technický výkres.

Adresa

Luční 384/14
747 20 Vřesina

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15497381

Výrobky, činnosti

stavba a rekonstrukce koupelen, stavba krbů,

Obkladačské práce, stavba a rekonstrukce koupelen, stavba krbů, práce se sádrokartónem. Vše v top kvalitě. Zhotovíme 3D návrh a technické výkresy.

Kontaktní osoba

Petr Richter - Majitel

Telefon: 602 552 810
E-mail: prichter@obkladacske-prace.com
Další firmy v oboru

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.

RUBING s.r.o.

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí a opláštění, energetických zařízení, technického zařízení budov nebo stabilního hasící zařízení. Provádíme ohýbání hadovitých systémů.