• Detail firmy

Petr ŘEHÁK

Základní popis

Nabízíme kompletní sklenářský servis

Adresa

Velké Heřmanice 40
257 89 Heřmaničky

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49224492

Výrobky, činnosti

Sklenářství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 535 067
E-mail: petrs2@seznam.cz
WWW: www.sklenarstvi-albert.er.cz

Kontaktní osoba

Petr ŘEHÁK - Jednatel

Mobil: +420 603 535 067

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.

ERTL GLAS s.r.o.

Výroba bezpečnostního a designového skla. Nabídka vrtání otvorů, řezání, frézování či opracování skel. Poskytování jednovrstvého bezpečnostního či vrstveného skla, designových produktů, bezpečnostního-izolačního skla s funkcí alarmu.

ČÁP FRANTIŠEK

Naše společnost provádí sklenářské práce, broušení skla, rámování obrazů a zrcadel, paspartování obrázků. Zajišťujeme zasklívání oken a zateplení oken metodou BET systém. Vyrábíme a opravujeme izolační dvojskla, prodáváme tabulové sklo. Věnujeme se rovněž prodeji skleniček, porcelánu a keramiky. Kompletní sortiment včetně fotogalerie naleznete na našich webových stránkách.