• Detail firmy

Petr Ptačník

Základní popis

Ruční výroba a prodej pečiva. Na zakázku pečeme obr koláče, svatební koláčky. Dále pečeme vánoční a velikonoční výrobky

Adresa

Dalimilova 17/90
783 35 Chomoutov

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48384283

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej pečiva

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 226 665
Mobil: +420 737 719 531
E-mail: ptacnik.petr@seznam.cz
WWW: www.pekarna-chomoutov.cz

Kontaktní osoba

Petr Ptačník - Majitel

Mobil: +420 737 360 282
Další firmy v oboru

PEKÁRNA CROCUS s.r.o.

Naše pekárna v Brně nabízí ruční výrobu čerstvého pečiva, cukrářských výrobků a lahůdek, které dodáváme rovněž do firem. Máme síť 24 prodejen v centru města i ve všech ostatních městských částech, najdete nás v nákupních centrech, areálech nemocnic apod. Našich 150 zaměstnanců se stará o to, aby zákazník dostal denně čerstvé pečivo v té nejvyšší kvalitě. Spokojený zákazník je pro nás prioritou!

Zeelandia spol. s r.o.

Naše společnost je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů přípravků pro pekaře, cukráře a gastronomii. Nabízíme široký sortiment směsí na pečení, ovocných náplní, vaječných polotovarů, margarínů a tuků, čokolád, polev, marcipánů, šlehaček, těstovin a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

TUREK a spol. s.r.o.

Provozujeme pekárnu s dlouholetou rodinnou tradicí. Pečeme a dodáváme čerstvé běžné pečivo, jemné pečivo, speciální pečivo pro diabetiky, cereální pečivo, slavnostní koláče, čerstvý chleba i pečivo z listového těsta. Naše pekárenské výrobky dodáváme do velkoobchodních i maloobchodních sítí nebo nás můžete navštívit v naší prodejně.