• Detail firmy

Petr Provazník

Základní popis

Společnost poskytuje programování desktop aplikací pro PC Windows, vývoj aplikací v Delphi a Visual C#, databáze, katalogy, prezentační CD, hry ...

Adresa

Josefa Brabce 2866/43
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73298379
DIČ:  CZ7812205643
Rok založení:  2004
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- vývoj a programování internetových stránek v PHP, Linux/Windows, Apache, MySQL, PHP, Javascript, atd... Kompletní administrace serverů a internetových stránek, instalace, správa i nastavení Linux/Windows serverů, zálohy dat, atd...

Kontaktní osoba

Petr Provazník - Majitel

E-mail: provaznik@sinesco.com
Další firmy v oboru

ENERGO - STEEL spol. s r.o.

Jsme expertní firma pro hodnocení velkých energetických zařízení. Našim klientům v dnešní době nabízíme profesionální služby v oblastech energetiky, projektování a inženýrství, úspory tepla vyregulováním otopné soustavy - kompletní realizace a můžete u nás navštívit poradenské informační středisko Státního fondu rozvoje bydlení. Na našich webových stránkách se lépe informujte a kontaktujte nás.

Sádrokartony Londa

Věnujeme se zednickým a montážním pracem pomocí sádrokartonových konstrukcí. Rekonstruujeme půdní prostory, koupelny a bytová jádra, vystavíme jakékoliv příčky a předstěny. Působíme v celém Moravskoslezském kraji, zejména v oblastech Nový Jičín, Kopřivnice a Frenštát pod Radhoštěm.

D.I.S.-FIN s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti vytěžování a realizace informací, sloužících k zajištění bezpečnosti - ochraně informací, majetku a osob. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, odkup pohledávek, zajištění majetku, prověření osob a vyhledávání osob.