• Detail firmy

Petr Pross

Základní popis

Údžba zeleně - sečení trávy příkopovými sekačkami, údražba zeleňe, výsadba, výškové práce, manipulační plošina (10 m a 20 m), kácení, pořez stromů. Provádíme zakládání a údržbu zeleně a trávníků.

Adresa

Lipovka 39
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11075252
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zakládání a údržba zeleně a trávníků

Provádíme zakládání a údržbu zeleně a trávníků.

Kontaktní údaje

Fax: +420 494 533 617
E-mail: petrpreoss@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Pross - Majitel

Mobil: +420 603 482 015
Další firmy v oboru

PELety PELant

Nabízíme kvalitní dřevěné pelety a brikety české výroby. Pelety dodáváme balené v pytlích po 15 kg, brikety v baleních po 25 kg a 20 kg. Nabízíme vysokou kvalitu za vynikající cenu.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Centnas"

Vyrábíme směsi trav nejvhodnějších k převažujícím polských klimatických a půdních podmínkách. Jsou odolné vůči nízkým teplotám. Našim zákazníkům nabídnout vysoce kvalitní výrobky za atraktivní ceny a stabilní dodávky. Výrobky jsou baleny v souladu s normami EU, pořádáme dopravu. Profesionalita a nepřetržité monitorování jsou zárukou bohatou nabídku.

AGROFRUCT a.s.

Velkoobchodní prodej zemědělských produktů. Pronájem skladovacích prostor. Docílili jsme ekologického hospodářství. Zavedli jsme systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Rozšířili jsme skladové prostory pro zemědělské i nezemědělské produkty s nepřetržitým provozem, abychom vyhověli požadavkům zákazníka. Vsázíme na kvalitu a stabilitu poskytovaných služeb.