• Detail firmy

Petr Prokeš

Základní popis

Nabízíme zemní práce nakládání čelním nakladačem sypkých materiálů. Nakládání a skládání palet s dosahem do výšky až 4,25m. Odvoz a dovoz písku, štěrku, sutě, hlíny a stavebního materiálu. Zemní práce čelním nakladačem - nakládaní, terénní úpravy.

Adresa

Zámecká 43/35
643 00 Brno - Chrlice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70962120

Výrobky, činnosti

Zemní práce nakládání čelním nakladačem.

Nakládání a skládání palet s dosahem do výšky až 4,25m. Odvoz a dovoz písku, štěrku, sutě, hlíny a stavebního materiálu.

Kontaktní osoba

Petr Prokeš - Majitel

Mobil: 777 087 232
E-mail: zajic84@seznam.cz
WWW: www.prokes.info
Další firmy v oboru

Ing. Jaromír Medek - Moravský zeměvrtný závod

Činnost společnosti je zaměřena na geologické práce. Specializujeme se na hluboké vrty do hloubky cca 200 m a hloubení studní zejména v nesoudržných horninách (jíly, písky, štěrky apod.). Dále provádíme sanační práce, inženýrsko-geologické a hydrogeologické průzkumy, čerpací zkoušky a mnoho jiného. Věnujeme se rovněž likvidacím ekologických havárií. Popis všech služeb naleznete na našich www.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

Flow Jet s.r.o.

Naše firma se specializuje na bezvýkopové pokládání inženýrských sítí technologií Flow Tex, což je moderní a ekologicky výhodná bezvýkopová technologie.