• Detail firmy

Petr Přáda

Základní popis

Stavební činnosti: - úpravy rozvodů pro kuchyně /elektro,voda,plyn,odpad/ - zednické práce vč.sádrokartonu - obklady a dlažba - začištění povrchů /malba,stěrka,štuky...../ - předělávky topení - rozvody elektřiny

Adresa

Štefánikova 3/61
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49714066
DIČ:  CZ6704220237

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

E-mail: petrprada@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Přáda - Majitel

Mobil: +420 777 134 041
E-mail: petrprada@seznam.cz
Další firmy v oboru

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

Josef Bujas

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, výměny oken, bourání či instalatérské a klempířské práce. Provádíme zateplení, izolatérství a montáže sádrokartonů.