• Detail firmy

Petr Pospíšil

Základní popis

Servis, instalace a prodej telekomunikační techniky. Prodej telefonních digitálních a IP ústředen. Návrhy, analýza a konzultace úsporných řešení. E-shop telekomunikačních produktů. Instalace a opravy telefonních sítí. Servis do 24 hod.

Adresa

Olšany 162
789 62 Olšany

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48745812
DIČ:  CZ6803081307
  • Služby

Výrobky, činnosti

Telefonní ústředny

Analogové , digitální, VoIP technologie, bezpečnost na síti. Servis starších zařízení - ústředen různých typů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@smartservis.eu
WWW: www.smartservis.eu

Kontaktní osoba

Petr Pospíšil - Majitel

Mobil: +420 602 723 597
E-mail: info@smartservis.eu
Další firmy v oboru

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.