• Detail firmy

Petr Pospíšek

Základní popis

Dodáváme centrální vysavače značky Husky, DuoVac a Disan. Zajišťujeme odborné montáže a návrhy realizací, dále záruční i pozáruční servis.

Adresa

Selská 1318/61
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11564300
DIČ:  CZ521109073

Výrobky, činnosti

Prodej vysavačů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 810 334
E-mail: vservis@volny.cz
WWW: www.vysavacecentralni.eu

Kontaktní osoba

Petr Pospíšek - Majitel

Mobil: +420 602 726 624
Další firmy v oboru

DIGESTOŘE MAAN

Zabýváme se prodejem špičkových digestoří od firmy MAAN. Dodáváme digestoře ostrůvkové, vestavěné - výsuvné nebo komínové. Zajišťujeme i prodej kompletního příslušenství.

P.V. Service, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou gastronomického zařízení pro profesionální provozy. Nabízíme varnou techniku, chladicí a mrazící techniku, nerezový gastro nábytek, zařízení pro přepravu jídel, gastronomické konvektomaty, tepelné gastro vitríny a udírny, gastronomické váhy apod. Navrhujeme a realizujeme kompletní stravovací provozy na zakázku. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis gastronomických zařízení.

istG, spol. s r.o.

Zabýváme se kompletním prodejem výrobků pro domácnost a zahradu. Nabízíme širokou škálu zboží do kuchyně, úklidových potřeb, drobných elektrospotřebičů, do koupelny i do dílny. Vybrat si můžete i z výprodeje a akční nabídky. Snažíme se zákazníkům poskytnout ty nejlepší vychytávky a potřeby té nejvyšší kvality za bezkonkurenční ceny.