• Detail firmy

Petr Pokorný

Základní popis

Provádíme střešní výstavbu, izolaci a zateplení plochých střech, balkonů a hydroizolace teras. Provádíme opravy, rekonstrukce a tepelnou izolaci střech panelových domů. Jsme firma specializovaná v oblasti izolací a hydroizolací ve stavebnictví.

Adresa

Lázeňská 631/6
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72137410

Výrobky, činnosti

Zateplení plochých střech

Kontaktní údaje

E-mail: mp-izol@email.cz
WWW: www.mp-izol.cz

Kontaktní osoba

Petr Pokorný - Majitel

Mobil: +420 775 342 727
Další firmy v oboru

SM produkt s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a montáž plastových, otvorových výplní a termoizolačních boxů pro venkovní žaluzie a rolety. Zajišťujeme rovněž prodej venkovních žaluzií. Kompletní sortiment naleznete na našich internetových stránkách.

PM - GIPS MONT - Petr Mareček

Nabízíme kompletní služby a řešení v oblasti stavebnictví. Zateplíme Váš byt, dům či průmyslovou budovu, namontujeme sádrokartonové desky včetně kazetových systémů, postavíme Vám rodinný dům na klíč nebo pouze hrubou stavbu, provedeme celkovou rekonstrukci či půjčíme levně lešení pro Vaše potřeby. A jelikož máme rádi životní prostředí, jsme v programu Zelená úsporám.

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.