• Detail firmy

Petr Podzimek

Základní popis

Provádíme analýzu odpadních vod, likvidace laboratorní chemie, galvanické pokovování. Vyrábíme gumárenské produkty. Poskytujeme poradenství a školení.

Adresa

Sněhurčina 712/77
460 15 Liberec XV - Starý Harcov

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76621316
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádíme

analýzu odpadních vod, likvidace laboratorní chemie, galvanické pokovování. Vyrábíme gumárenské produkty. Poskytujeme poradenství a školení.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 821 049
E-mail: moachem@moachem.cz
WWW: www.moachem.cz

Kontaktní osoba

Petr Podzimek - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LAMB CONSULTING LIBEREC

Poradenství v oborech gastronomie-stravování, hotelnictví-ubytování, potravinářská výroba, cestovní ruch, domovy pro seniory. Vypracováváme provozní předpisy hygienické-HACCP, požární, bezpečnosti práce, provozní řády-ubytovací, vodního zdroje, bazénu, sauny, provozní a ekonomické rozbory, studie, audity, provozní a gastronomické koncepce. Vše se znalostí provozu a potřeb investora, provozovatele.

Rudolf MAŠTÁLKO MARY

Výroba, velkoobchod, prodej na dobírku: - krycí zorníky do svářečských kukel, štítů a brýlí - ochranné fólie - borax tavidlo na pájení Velkoobchod, maloobchod: - svařovací pistole: - na MAG/MIG

PERAX spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou investičních celků včetně návrhu technického řešení, vypracování projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Dodáváme průmyslové chladicí stanice, filtrační stanice vody, čerpací stanice vody, výměníkové stanice vody, chemické úpravny vody, potrubní rozvody apod.