• Detail firmy

Petr Pehal

Základní popis

Prodáváme moderní dámské kabelky značek Baci & Abbracci, Pepe Moll, Grosso, LYDC London a LS Fashion za dostupné ceny!

Adresa

Němčičky ev. č. 9
691 07 Němčičky

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75912988
Rok založení:  2012
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Dámské kabelky

Kontaktní údaje

E-mail: info@ladylove.cz
WWW: www.ladylove.cz/

Kontaktní osoba

Pehal Petr - Majitel

Mobil: +420 607 485 263
E-mail: info@ladylove.cz
Další firmy v oboru

KARS, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej nejrůznějšího průmyslového zboží prvotřídní kvality. Nabízíme ventilátory, elektromotory, šnekové převodovky, čerpadla, elektroinstalační materiál, řemeslnické potřeby, čerpadla pro zvyšování tlaku, asynchronní elektromotory, pracovní oděvy a obuv, metrový textil apod.

Igor Polinskyi - Holla

Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme vysoce kvalitní kožené doplňky: pánské opasky, dámské kabelky, brašny, peněženky, pouzdra, klíčenky, náramky atd. Všechny produkty jsou vyráběny ručně na Ukrajině, v Dněpropetrovsku. K výrobě používáme přírodní materiály, převážně kůži. V případě zájmu Vám na vámi vybraný produkt otiskneme logo firmy či iniciály. Kompletní sortiment zboží naleznete v našem e-shopu.

Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Zabýváme se prodejem rekreačních a sportovních plaveckých potřeb a vybavení. Nabízíme také zakázkovou výrobu plaveckých potřeb přímo na míru zákazníka. Dodáváme rekreační a závodní plavky, plavecké čepice, sportovní batohy, tašky a pytle, plavecké brýle, plaveckou kosmetiku, šnorchly, nosní skřipce, plavecké zátěžové pomůcky, voděodolné vaky, sportovní stahovací pytle a mnoho dalšího.