• Detail firmy

Petr Pavlát

Základní popis

Montáže elektroinstalací a zabezpečovacích, požárních i kamerových systémů. Nabídka ozvučení či tlumočnické a osvětlovací techniky.

Adresa

Černopolní 223/33
613 00 Brno - Černá Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70408301
DIČ:  CZ6505240093

Výrobky, činnosti

Montáže elektroinstalací a zabezpečovacích,

požárních i kamerových systémů. Nabídka ozvučení či tlumočnické a osvětlovací techniky.

Kontaktní údaje

E-mail: jose.jose@wo.cz
WWW: www.avjose.cz

Kontaktní osoba

Petr Pavlát - Majitel

Mobil: 777 138 038
Další firmy v oboru

B KONTAKT Security s.r.o.

Naše bezpečnostní agentura poskytuje profesionální služby v oblasti ostrahy osob, majetku i objektů. Nabízíme pult centrální ochrany, kompletní zabezpečení objektů, kontroly pohotovostním vozidlem, fyzická ostraha objektů, preventivní bezpečnostní prohlídky, elektronické pochůzkové systémy, bezpečnostní analýzy objektů, dálkový vizuální dohled apod. Zajišťujeme montáže zabezpečovacích zařízení.

Blahoslav Slavík CAMsystemBrno

Předmětem našeho podnikání jsou dodávky, instalace a pronájem kamerových a zabezpečovacích systémů pro firmy i soukromé osoby. Kromě toho instalujeme také domácí audio a videotelefony Commax a kompletní anténní systémy. Vše řešíme od nabídky až po montáž. Chcete-li spolehlivě zabezpečit Váš dům, byt či kancelář neváhejte nás oslovit, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.