• Detail firmy

Petr Pařízek

Základní popis

Nábytek, bytové doplňky - prodej, montáž prodej - bytový nábytek - sedací soupravy - dvoulůžka - vestavěné skříně - od českých výrobců

Adresa

Čebín 262
664 23 Čebín

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68100001

Výrobky, činnosti

Nábytek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 219 352
E-mail: novapohoda@centrum.cz
WWW: www.nabyteknovapohoda.cz

Kontaktní osoba

Petr Pařízek - Jednatel

Telefon: +420 547 219 644
Další firmy v oboru

INTERIERY TOMAN s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na zakázkovou výrobu nábytku. Vyrobíme Vám jakýkoliv nábytek dle Vašeho nebo námi navrženého návrhu, včetně atypického. Na všechen náš nábytek poskytujeme 3-letou záruku. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zajistíme rovněž další služby, které s instalaci nábytku souvisí, jako např. dodání elektrospotřebičů, sanity apod.

Polák nábytek

Zajišťujeme výrobu a prodejem kuchyní na zakázku, kuchyňských dvířek i atypického dřevěného nábytku. Zakoupíte u nás také zdravotní rošty a matrace. Truhlářům nabízíme široký sortiment truhlářských potřeb. Naleznete nás v Rousínově v okrese Vyškov.

IRIDIUM spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž kancelářského nábytku dle Vašich představ. Dodáváme sedací nábytek, vestavěné skříně, nábytek do komerčních prostor, kuchyňské linky, studovny, jídelny, ubytovací zařízení, hotely, bary, kantýny apod. Navrhujeme a realizujeme bytové interiéry na míru. Zajišťujeme vizualizace interiérů.