• Detail firmy

Petr Papák

Základní popis

Zajišťujeme správu serverových aplikací, počítačových sítí, implementaci podnikových serverů, dohled systémů či celkový support.

Adresa

Prodloužená 258
530 09 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76417034

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme správu serverových aplikací

- počítačových sítí, implementaci podnikových serverů, dohled systémů či celkový support

Kontaktní údaje

E-mail: info@pikomp.cz
WWW: www.pikomp.cz

Kontaktní osoba

Petr Papák - Jednatel

Mobil: +420 724 514 105
Další firmy v oboru

Profi-Seo s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti tvorby prezentací a elektronických obchodů, disponujeme dlouholetými zkušenostmi. Připravíme pro Vás webovou prezentaci, která bude oporou Vašemu podnikání a pomůže Vám zvýšit zisk či získat nové zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit. Naši specialisté jsou tu pro Vás, aby Vás bylo opravdu vidět.

EXPERIA GROUP s.r.o.

Zabýváme se profesionálními službami v oblasti IT/ICT. Portfolio našich služeb zahrnuje externí správu IT (outsourcing), cloudové služby, až po školení zaměstnanců. Poskytneme vám outsourcing přesně na míru – starosti s infrastrukturou sítě, problémy s IT i další rozvoj sítě můžete nechat na nás a vy se můžete věnovat klíčovým činnostem ve svém podnikání.

ADRIT s.r.o.

Činnost naší firmy je rozdělena do několika oblastí. Od r. 1992 zajišťujeme: - autodopravu s HR - pronájem autojeřábu - jeřábnické práce Od r. 2007 jsme do našich služeb zahrnuli: - pojištění osob, majetku, firem od ČPP - správu počítačových sítí Od r. 2011 se věnujeme: - měření termokamerou Působíme v Brně a okolí, zde máme dispečink i veškeré zázemí pro strojový a vozový park.