• Detail firmy

Petr Paclík

Základní popis

Zabýváme se projektovými pracemi v oblasti elektromontáží. Provádíme revize elektrických zařízení. Zajišťujeme rozvody nízkého napětí.

Adresa

Vyskytná 152
394 05 Vyskytná

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49027387

Výrobky, činnosti

Elektro-montážní práce.

Zabýváme se projektovými pracemi v oblasti elektromontáží. Provádíme revize elektrických zařízení. Zajišťujeme rozvody nízkého napětí.

Kontaktní údaje

E-mail: petrpaclik@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Paclík - Majitel

Mobil: +420 723 721 050
Další firmy v oboru

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.

ELVEMA s.r.o.

Společnost Elvema provádí komplexní elektroinstalace na území celé České republiky. Zajišťujeme tyto služby: výroba rozvaděčů, slaboproudá elektroinstalace, projektová dokumentace elektro, automatizace, měření a regulace, elektroinstalace VN a NN.

HŮLA & HRALA ELEKTROTECHNIKA

Zabýváme se kompletními službami v oboru elektroinstalace. Zajišťujeme realizace elektroinstalace, opravy elektroinstalace, zabezpečovací systémy ochrany majetku, centrální vysavače na míru, opravy elektromotorů, převíjení elektromotorů, opravy elektronářadí, instalace hromosvodů a uzemnění na zakázku. Nabízíme prodej elektro materiálu.