• Detail firmy

Petr Pacanda

Základní popis

Provádíme dodávku PVC oken, eurooken a Al. prvků. Dokončíme zakázku celou vč.montáže, demontáže, začištění, likvidací odpadu, žaluzií.

Adresa

Radyňská 271
332 02 Starý Plzenec

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62658603
DIČ:  CZ6504020534
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  4
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Okna

PVC okna, eurookna, Al.prvky včetně všech prací a doplňků.

Kontaktní údaje

E-mail: info@euro-stile.cz

Kontaktní osoba

Petr Pacanda - Majitel

Mobil: +420 604 796 087
E-mail: info@euro-stile.cz

. Pacandová

Mobil: +420 739 219 786
Další firmy v oboru

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE - LUBOŠ KRÁL

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Nabízíme výrobu garážových vrat výklopných, křídlových nebo sekčních, průmyslových vrat, vjezdových vrat, křídlových vrat a mříží. Výrobu zajišťujeme dle individuální objednávky. Provádíme i montáže včetně dodání elektrických pohonů.

Jaromír Osvald - Truhlářské práce

Provozuji truhlářství. Zabývám se výrobou, prodejem a montážemi oken, dveří, kuchyňských linek, schodišť, vestavěných skříní, nábytku a dřevěných konstrukcí. Hledáte-li spolehlivého truhláře, neváhejte mě kontaktovat. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na stránkách firmy.

Jaroslav Dienstpier - DIČI

Specializujeme se na výrobu a dodávky komponentů pro plastová okna a dveře. Vyrábíme kvalitní vyrovnávací a vymezovací zasklívací podložky a svařovatelné rohové spojky, které požívají mnozí výrobci oken a dveří. Provádíme mletí plastů na nožových mlýnech. Nadrcené suroviny mohou jít opět do výroby jako drť nebo jako regranuláty. Disponujeme mlýny různých velikostí, od minimlýnků až po velké mlýny.