• Detail firmy

Petr Opletal

Základní popis

Jsme tesařská firma z Vyškova, která se zabývá výrobou a montáží veškerých dřevěných konstrukcí. Nabízíme mnohaleté zkušenosti s kontrukcí krovů, altánů, pergol, zahradních domků, domů atd. Na přání zákazníka můžeme postupovat technologií

Adresa

Morávkova 178/5
682 01 Dědice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72386410

Výrobky, činnosti

Výroba a montáž krovů,

Kontaktní údaje

E-mail: tesar@tesarstviopletal.cz
WWW: www.tesarstviopletal.cz

Kontaktní osoba

Petr Opletal - Majitel

Mobil: 603 751 353
Další firmy v oboru

RUDOLF VALACH - DŘEVOVÝROBA

Specializujeme se na dřevovýrobu. Naší hlavní činností je výroba palet, přepravních beden a dřevěných roštů. Snažíme se vyhovět našim zákazníkům, zakládáme si na individuálním přístupu a komunikaci. Vyhovíme Vašemu přání a vyrobíme zboží přímo na míru.

Josef VLACH

Zajišťujeme dodávky stavebního a truhlářského řeziva. Prodáváme řezivo jehličnaté i listnaté, obkladové a podlahové palubky, lišty, OSB, QSB a další. Námi dodávané řezivo je v prvotřídní kvalitě, vyrobeno z kulatiny I. a II. jakostní třídy, výhradně z ČR. Při výrobě používáme klasické i moderní technologie a postupy. Zboží, které nemáme skladem, lze objednat. V případě zájmu zajistíme i dopravu.

ZETO group s.r.o

Zajišťujeme kompletní truhlářské a stolařské práce na zakázku. Provádíme formátování velkoplošných materiálů, výrobu nábytkových dílů, výrobu nábytkových dvířek, zpracování návrhů interiérů, olepování hran ABS apod. Dodáváme kvalitní materiály pro výrobu nábytku, plošné materiály, laminátové desky, kuchyňské pracovní desky a mnoho dalšího.