• Detail firmy

Petr Okáč

Základní popis

Výroba CNC na obráběcím centru VMC 760. Obchodní zastoupení firem Ketten Branscheid GmbH - redlerové řetězy a dopravníky; CDP BHARAT FORGE GmbH - výhybkové komponenty.

Adresa

S. K. Neumanna 4162/2
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60593211

Výrobky, činnosti

Prodej náhradních dílů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 310 222
Fax: +420 567 310 222
E-mail: petr@okac.org

Kontaktní osoba

Petr Okáč - Majitel

Mobil: +420 602 748 752
Další firmy v oboru

Ammeraal Beltech s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu průmyslových pásů, průmyslových řemenů a komponentů pro manipulaci, technologické procesy a dopravu. Nabízíme dopravní pásy, technologické pásy, ozubené řemeny, modulární pásy, vysokovýkonné ploché řemeny, procesní pásy, nekonečné tkané pásy, vtahovací řemeny, silikonem potažené pásky apod. Zajišťujeme servis průmyslových dopravních pásů a řemenů.

K - Technology

Zabýváme se prodejem příslušenství na stavební stroje (rotační a naklápěcí hlavice na rypadla, vibrační desky, válce, frézy, recyklační lžíce). Dále se zabýváme prodejem zařízení na výrobu betonu (planetové míchačky, dávkování barev a přísad, měření vlhkosti, přeprava směsí po PREFA provozech a mnoho dalších).

TechnoCon s.r.o.

Naše společnost zajišťuje konstrukci, výrobu a dodávky přípravků pro svářecí roboty, automaty a ruční svařování. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy, včetně realizovaných zakázek.